RSS Atom ikona

Provoz MŠ na přelomu roku 2017/2018

Provoz mateřské školy bude v tomto kalendářním roce ukončen v pátek 22.12.2017

Od 25.12.2017 – do 1.1.2018  nebude MŠ v provozu.

V novém roce bude provoz zahájen v úterý 2.1.2018 ( v tento den mají žáci ZŠ ještě volno).

Adventní dílnička v MŠ

Ve čtvrtek 30.listopadu se konala v MŠ adventní dílnička, na které si maminky a babičky, společně s dětmi tvořily adventní věnec nebo jinou vánoční ozdobu.

U kávičky a dobrůtek, které maminky přinesly (některé i napekly ), jsme si povykládaly  a na chvíli  zapomněly na předvánoční starosti.

Návštěva seniorů v MŠ

V úterý  – 12.prosince 2017  navštíví mateřskou školu senioři naší obce, kterým děti předvedou vánoční pásmo písniček a básniček. Společně si budeme povídat o Adventu, vánočních zvycích a  vyrobíme si sněhové vločky k výzdobě MŠ.

Využívám této příležitosti k poděkování paní starostce a zástupcům seniorů, za jejich návštěvu 5.prosince dopoledne.  Mikuláš s andělem a čertem a jejich nadílka byli milým zpestřením dopoledních činností dětí .

Nebeská pohádka

„Nebeská pohádka“ Divadla Ententýky je pro děti připravena na pátek      1. 12. od 9 hodin v mateřské škole.

Zveme také děti, které nastupují do školky v lednu 2018.

Cena představení je 50,-Kč.